Witamy w naszym przedszkolu

„Tęczowa Szósteczka” jest przedszkolem, którego Państwo szukacie. Nie zastąpimy wprawdzie Mamy ani Taty, ale zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę oraz zaspokoimy ich indywidualne potrzeby, tak aby czuły się u nas radośnie, bezpiecznie i domowo.

Mocną stroną naszej placówki jest lokalizacja. Jesteśmy bowiem z dala od głównych arterii komunikacyjnych, a w pobliżu parku, ogrodów działkowych oraz lasu.

W naszym przedszkolu bardzo zależy nam na dobrej współpracy z Rodzicami. Nikt tak jak Państwo nie zna waszych dzieci, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami. Państwa i naszym celem jest przede wszystkim ich dobro i bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji – telefonicznie, mailowo, a w razie potrzeby istnieje możliwość umówienia się na spotkanie indywidualnie z wychowawcą lub dyrektorem w dowolnym terminie.

Wszelkie bieżące informacje znajdziecie Państwo w Aktualnościach naszej strony internetowej, wiadomości z poszczególnych grup w ich zakładkach, na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola oraz na naszym facebooku.